Agnieszka Kaczor Adwokat Wrocław Adwokat Cieszyn adwokat Wrocław rozwód prawnik rozwodowy Wrocław adwokat Wrocław alimenty
Agnieszka Kaczor Kancelaria Adwokacka
Z radością podejmę się obrony Państwa interesów w sprawach z dziedziny prawa pracy, prawa rodzinnego, gospodarczego i spadkowego.
Oferuję również pełną i kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych.

Kwalifikacje i doświadczenie

Jestem adwokatem od 2016 r., a od 2018 r. także członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyłam Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację adwokacką odbyłam w Krakowie, jednak zdecydowałam się na powrót do Wrocławia, gdzie stawiałam swoje pierwsze kroki na drodze zawodowej.

Mam za sobą kilkuletnią współpracę z kancelariami adwokackimi i radcowskimi z Krakowa, Cieszyna i Wrocławia. Z powodzeniem podejmowałam się reprezentacji i doradztwa prawnego zarówno wobec klientów indywidualnych, jak i podmiotów prawa gospodarczego.

Posługuję się biegle j. angielskim.

Współpraca

W mojej pracy kieruję się przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej. Zależy mi na tym, by współpraca opierała się na jak najlepszym zrozumieniu. Wytłumaczę w przystępny sposób Państwa sytuację prawną i wskażę najlepszą drogę postępowania. Zaproponuję rozwiązania napotkanych przez Państwa problemów, w miarę możliwości przez mediacje i pozasądowe sposoby rozwiązywania sporów – nie każdy problem musi znaleźć swój finał na sali sądowej.

Każdej prowadzonej przez siebie sprawie poświęcam właściwą uwagę i czas potrzebny na jej prawidłowe i rzetelne opracowanie i przygotowanie. Sprawy prowadzę z zaangażowaniem, terminowo wykonując poszczególne ich etapy w pełnej współpracy z każdym z Państwa.